פלאי-לוגו-לבן-ריק

פ.ל.א.י תיירות

פיננסים, ליווי, אסטרטגיה וייעוץ לעסקים בכל תחומי התיירות בישראל

פ.ל.א.י תיירות היא הכתובת לבעלי עסקים, מיזמים ואטרקציות בתחום התיירות השואפים לפרוץ ולהצליח בשוק תחרותי, מורכב וייחודי כמו שיש לנו בארצנו המופלאה. אנו מייעצים מתוך ניסיון רב, אמפתיה והבנה עמוקה שבישראל 2021 אנשים משקיעים במיזמי התיירות את נשמתם, מרצם, זמנם וכספם ולכן אנו מתגייסים ועושים כל שביכולתנו במטרה להוביל את לקוחותינו יד ביד עד ההגעה ליעד. בעזרת גיבוש תוכניות אסטרטגיות מדוייקות, ליווי פיננסי מקצועי ועצות טובות, גם העסק שלכם יוכל לעלות על דרך המלך ולהגיע לקהל רחב ומגוון.

פלאי תיירות נשענת על שלושה כוחות מובילים בתחום התיירות עם מעל 70 שנות ניסיון מעשי מצטבר בכל תחומי התיירות בישראל: אירוח, מלונאות, מסעדנות, אטרקציות, טיולים, חוויות, קבוצות, משפחות, בודדים, שיווק, קידום, שירות, הדרכה  וליווי פיננסי להצלחה. כולנו ציוניים אוהבי ישראל ואוהבי אנשים ובעלי ניסיון רב בליווי וייעץ לאתרי תיירות גם בזמנים טובים וגם בהתמודדויות עם מצבי משבר מתמשכים.

תחום נוסף שבו מתמחה החברה הוא תחום הייעוץ התיירותי.
החברה מעניקה שירותי ייעוץ למגוון של גופים, ממשלתיים ופרטיים, ונחשבת כבר כעת לפורצת דרך בתחום הייעוץ התיירותי וזאת – משתי סיבות עיקריות:

  1. צוות היועצים העובד בחברה מורכב כולו ממומחים המשלבים ידע אקדמי (תואר שני בניהול תיירות כדרישת סף) עם עבודה מגוונת ורבת שנים בשטח, בתחומי התיירות, המלונאות, הניהול, השיווק וההדרכה.
  2. נקודת המוצא של הייעוץ הנה ותמיד תהיה – אמפתיה ללקוח. אנו באים עם לבנו בין ידינו ולא מרפים עד שאנו בטוחים שתרמנו את חלקנו לשביעות רצון הלקוח. בנוסף, אנו זמינים לשאלות ובקשות גם מעבר לשעות הייעוץ שהוקצו ובטח לאחר שנסתיימה משימתנו באופן רשמי…

בימים אלה, של משברים עולמיים המייצרים אתגרים לרוב, טוב ומומלץ להעסיק יועץ תיירותי המכיר היטב את תנודות הרוח, את הטרנדים הבאים והולכים בתיירות, את תחום ההנגשה ההולך וצובר תאוצה, את תחום השיווק שעבר רובו ככולו לבימת "הניו-מדיה", ובעיקר את הדרכים המיטביות להתמודד ולהכיר את כל אלה.
הצלחתכם היא הצלחתנו!

בין לקוחותינו

פנו אלינו לשיחת ייעוץ ללא התחייבות ונשמח להגיע עד אליכם ולעזור גם למיזם התיירותי שלכם לפרוץ ולהמריא.
הרי יש לנו ארץ נפלאה וכולם אוהבים לטייל בה !

מירי יוסף

מנכ"לית

מירי יוסף הינה אשת תיירות מהוותיקות בארץ, העוסקת מאז שנת 1993 בקידום תיירות, ייעוץ לתיירנים ובניית תכניות טיול, תיור ונופש. תוכניות מפורטות ומותאמות לסגמנטים השונים.
מירי בעלת תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל ותיירות ולקראת סיום תואר שני במחלקה היוקרתית לניהול מלונאות ותיירות באוניברסיטת בן גוריון בנגב. בעלת תעודת מומחה לתיירות פנים מטעם משרד התיירות.

מירי הינה ממקימות "איגוד משווקי התיירות העצמאיים בישראל", העושה ימים כלילות לטובת מינוף וקידום ענף התיירות במדינה, מתוך אהבת האדם והארץ.

התמחותה העיקרית בשיווק וקידום אתרי ומרחבי תיירות ובבניית תכניות אסטרטגיות אזוריות המבוססות על מחקר אקדמי, והמציעות חבילות תיור משולבות, מרתקות וחדשניות.

מירי העניקה ייעוץ תיירותי בין השאר למועצה האזורית חוף אשקלון, למזכרת בתיה ולחברה לפיתוחה הכלכלי של רהט.

הלל אקוטונס

מנהל תוכן

בעל תואר ראשון במדע המדינה וביחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה הפתוחה. בעל תואר שני בניהול מלונאות ותיירות מאוניברסיטת בן גוריון.

הלל הוא מורה דרך מוסמך עברית/צרפתית/אנגלית עם וותק של קרוב ל-30 שנה בעולם התיירות. הלל מתמחה בהדרכות, ביעוץ טיולים, בניהול מחלקות טיולים ("אגד תיור", "טללים יזמות חינוכיות") ובניהול פרויקטים בתחום "תיירות התמריץ".

תחומי התמחות עיקריים: ניהול חווית ההדרכה, סגמנטציה בתיירות (התאמה אופטימלית בין הלקוח למוצר ולהיפך) וייעוץ לאתרי תיירות.

הלל מתמחה בתחום התיירות החינוכית והיה בין כותבי המסלולים עבור "תכנית הליבה" של משרד החינוך.

משולב כיום בסגל המחלקה כמרכז העתודה הניהולית וכמרצה בקורסים כמו "יסודות השכנוע והפרזנטציה" ו"המוצר התיירותי".

איתי מזור

איתי מזור

מנהל פיננסים

איתי מזור הוא בראש ובראשונה איש הנגב.
רואה חשבון בהשכלתו, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ושני תארי M.A בלימודי משפט ובניהול מלונאות ותיירות.

עוסק בתחום הפיננסי מזה כעשור, ובחמש השנים האחרונות מנהל כספים במלון מכובד ומוכר בארץ. מכאן החיבור המיידי לתחום התיירות והמלונאות.

איתי פותח שנה שנייה באוניברסיטת בן גוריון במחלקה לניהול מלונאות ותיירות כמרצה בקורס "חשבונאות למלונאות".

צרו קשר

מחפשים להקים, לבנות ולקדם עסק בתחום התיירות? צלצלו או השאירו פרטים בטופס ונשמח מאד לעמוד לרשותכם

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות