אטרקציות, חוויות ופעילויות לכל המשפחה
בכל רחבי הארץ שלא תרצו להפסיד

אטרקציות, חוויות ופעילויות
לכל המשפחה
בכל רחבי הארץ
שלא תרצו להפסיד

בוקאיט | bookit

בוקאיט

אטרקציות,
פעילויות
וחוויות של כיף
לכל המשפחה
בכל רחבי הארץ
בוקאיט

בוקאיט | החוויה שלכם מתחילה

אני חיה, נושמת ועוסקת בעולם התיירות כבר לא מעט שנים וכל אותם השנים העולם הדיגיטלי נהפך לשרת חיינו, לא יודעת איך להזמין מונית ללא גט טקסי, ולא יודעת איך להזמין מלון ללא Booking. יחד עם זאת, בהיכרותי את עולם התיירות, הבנתי שהשיווק הדיגיטלי לא הגיע לכמה תחומים, בעיקר תחום החוויות, והאטרקציות בישראל.
כשאני נפגשת עם תיירנים, מפעילי פעילויות בתחום התיירות והנופש, הם יושבים מולי מתוסכלים ואומרים לי "יש עשרות אלפי מטיילים שמגיעים פה לאזור מידי סופ"ש , למה לא חלקיק אחד מהם מגיע אליי?" , "יש לי פעילות מגניבה, אני משקיע באורחים שלי, אנשים שכן מצליחים להגיע אליי, יוצאים עם חיוך והנאה, אבל מפה לאוזן זה לא מספיק ואין לי את התקציבים הגדולים כדי לפרסם בגוגל ובפייסבוק – אין דרך לומר לכל אותם אלפי תיירים "היי אני פה !!"
תחשבו טוב זה בטח קרה וקורה גם לכם, אתם מזמינים חופשה בארץ ומתחילים לתכנן את הפעילויות שתעשו שם.
פתאום התכנון הופך להתעסקות של שעות, של חיפוש באינטרנט, בפייסבוק, לעשות טלפונים, לשלוח הודעות, לברר עם חברים. והכל כדי לנסות ולהבין מתי יש את הפעילות, כמה עולה, האם יש מקום פנוי, איך מזמינים את האטרקציה ועוד… וכל פעם מחדש עולה השאלה.. למה אין אתר שמראה לי את כל המידע הזה ומאפשר להזמין את הפעילות בלי ההתעסקות הזאת???
ואז החלטתי להצטרף למיזם Bookit , שהיא ראשית מערכת ניהול ייעודית למפעילים אטרקציות וחוויות בישראל ובנוסף, היא מאפשרת פלטפורמה פרסומית למפעילי אטרקציות וחוויות (לעוד מידע והצטרפות
אבל, היתרון הגדול שלה הינו ההפצה bookit מפעילה אתר ואפליקציה שמציעים מגוון רחב של פעילויות, אבל לא רק, אתר bookit ישולב גם באתרי התיירות. הרי הגיוני שאם מישהו מזמין חופשה במלון, הוא ירצה שיציעו לו מה ניתן לעשות סביב מקום החופשה שלו.
בנוסף bookit תציע ממשק למארגני קבוצות ששם יוכלו התיירנים לקבל הזמנות ממארגני קבוצות.

רוצים להבין יותר? הנה סרטון של 2 דקות.

בוקאיט

מחפשים לקוחות לאטרקציה
שלכם?

פשוט הרשמו לבוקאיט

בוקאיט | החוויות שלכם ממשיכות

לא יודעת איך עד היום לא חשבו ולא יצרו את זה. אבל כנראה שהקורונה גרמה לאנשים להבין שהתיירות בישראל היא מעניינת, מגוונת וכייפית, לא פחות מתיירות בחו"ל. ויש פה מגוון עצום של חוויות תיירותיות מגניבות שרק צריכים לספר לתיירים על קיומן.
בbookit חשבו על הכל וקיימת אפשרות גם לקבל ממשק להטמעה באתר של מפעיל האטרקציה (למי שיש) או עמוד פייסבוק או אפילו לוואטסאפ.
ממשק הניהול שבעל האטרקציה מקבל הינו נוח וידידותי במיוחד, מאפשר לייצר מחירונים שונים כמו כן, לקבוע פעילות מבוססת עיתוי כלומר סיור / סדנא / אירוח ביום ושעה מסוימת ולראות בנוחות כמה מגיעים בכל יום או שעה, ורשימה של הלקוחות עם על הפרטים שלהם (אי מייל וטלפון).
כמי ששנים רבות עוסקת בתחום התיירותית בכלל והתיירות החווייתית אני שמחה שנלקחה יוזמה להביא את הקדמה בתחום זה לתת לאטרקציות וחוויות שמנוהלים לעיתים כעסקים קטנים, גם כלי דיגיטלי מדהים וגם עכשיו הם מקבלים במה של גדולים.
אני באופן אישי ממליצה לכל האתרים שעימן אני עובדת להצטרף, ההצטרפות קלה ופשוטה ומאפשרת לנהל את לוח הזמנים, באופן נוח במיוחד ולקבל הזמנות אונליין ללא מאמץ, עשרות רבות של תיירנים הצטרפו וכבר נהנים- מה איתך?
למידע נוסף ולרישום אטרקציה בקרו באתר בוקאיט

בוקאיט
בוקאיט
בוקאיט
בוקאיט