חוויות ואטרקציות

מתמחים באטרקציות לקבוצות בכל גודל, בכל ימות השנה ובכל רחבי הארץ

הרובע היהודי בירושלים

הרובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים

הרובע היהודי בירושלים הוא אחד המקומות החשובים לעם היהודי. הרובע מאפשר למבקרים בו לחוות היסטריה של 3,000 שנה ולהביט על ירושלים בכל תקופותיה. ברובע היהודי פרושים אתרים חשובים כמו:
הכותל המערבי, החומה הרחבה, הקארדו, בית פלוגת הכותל, בית הכנסת מנחם ציון, בית הכנסת תפארת ישראל, בית הכנסת חורבה, כנסיית הניאה, הגן הארכאולוגי של מרכז דוידסון, הרובע ההרודיאני – מוזיאון וואהל, הבריכה המדורגת, הבית השרוף, המגדל הישראלי, הגלעד ללוחמי הרובע ועוד. הסיור ברובע מרתק ומאפשר מבט אל ימיה המפוארים של ירושלים. המבקרים יוכלו להרגיש וללמוד על העבר וההווה של ירושלים ולבקר בבתי כנסת מיוחדים, כנסיות עתיקות, אתרים ארכיאולוגים ולחזות בשרידים מן העבר. בואו נטייל!

מסיק קיבוץ מגל

חדשנות פורצת דרך, ציונות, חקלאות והגשמה בקיבוץ מגל

סיור ייחודי של חוויה וערכים המכיל תמהיל מיוחד של עולמות תוכן שיחשוף את מצג היכולות והחוזקות של ישראל בתחומים השונים; נטפים – טכנולוגיות מים חדשניות משנות עולם, הקיבוץ המתחדש במרקם גיאופוליטי מרתק, יזמות ופיתוח בחקלאות חכמה של 'מסיק קיבוץ מגל'. בואו לחוות גאווה ישראלית וציונות מוחשית 2022.

כנען תיירות מדבר

אטרקציות וחוויות בירושלים, מדבר יהודה וצפון ים המלח. טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים, טיולי ריינג'רים בנהיגה עצמית, טיולי גלישה וסנפלינג, משחקי ניווט, טיפוס, טיולי אופניים, פארקי חבלים, סדנאות ODT, טיולי רכיבה (גמלים, סוסים, חמורים), טיולי ידיעת הארץ בשילוב כתבי חידה. ימי כיף סגורים בחוף הים, אירועי לילה מרהיבים בטבע, חתונות, סדנאות להרגעת הגוף והנפש, אירוח במאהלים ועוד. כנען תיירות מדבר מתמחים גם בביצוע טיולי שטח והפקות אתגר לימי כייף עבור חברות, ארגונים, מוסדות חינוך ושמחות משפחתיות. הטיולים מאופיינים ברמת ארגון וביצוע גבוהים ביותר כאשר כל פרט זוכה לתשומת לב מרבית. מקדישים מאמץ ניכר לתכנון הטיול ולהתאמתו למטיילים על פי תחומי ההתעניינות, גיל, אופי הקבוצה, עונת השנה וכמובן מטרת יום הפעילות.

כנען תיירות ירושלים ומדבר

נגן וידאו

חוויית נהריים בגשר הישנה

אתר המשלב ציונות חזון ומעשה. סיורים מודרכים ומייצג דינאמי גדול ויוצא דופן המשלב סכרים, מים, צלילים וצבע, המספר איך הפך מדבר צחיח לסמל למימוש חזון ולפיתוח תעשייה עברית בארץ ישראל. ביציאה מהמיצג נבקר בבונקר תת קרקעי שהתגלה במקרה ונמצאו בו ציוד מלא ששימש את חברי קיבוץ גשר בזמן הקרבות.

בית לזרוביץ - חוויה היסטורית

מה נותר לו לאדם מבית הוריו וממחוז ילדותו?
זכרונות שאינם משים, תמונות ומראות, צלילים וריחות המעוררים את נעוריו כל יום מחדש. הצטרפו לסיור מודרך, מרתק ומיוחד במחנה המעפילים עתלית, בקרו בבית לזרוביץ וצפו בסרט המרגש "צדיק כתמר יפרח" המטיל אור מיוחד ומעורר השראה על סיפורה של משפחה יהודית בארץ ישראל לפני קום המדינה.

מדבר בריחה - משחק ניווט אתגרי

'מדבר בריחה' הוא משחק קבוצתי מז'אנר חדרי הבריחה, רק שהוא נהנה גם מהטבע המרהיב של המדבר. המשחק משלב שאלות טריוויה ופעילות ספורטיבית שייקחו אתכם למסע מרתק בין תחנות ניווט ויעניקו לכם חוויה מגבשת וייחודית. המשחק מתאים למשפחות, זוגות וקבוצות והוא מאפשר למשתתפים להכיר את הסביבה המדברית בדרך מיוחדת: חי, צומח, תצפית, התיישבות, סלעים, שיטפונות, היסטוריה ומורשת מקומית. אפשר לשחק בעברית או באנגלית ומשך הפעילות כשעתיים וכוללת מסלול של 3-4 ק"מ. בואו תהנו

צרו קשר או בואו לבקר אותנו במשרד

אנו כאן לשירותכם בכל שאלה ובקשה. מוזמנים לפנות לצוות המומחים שלנו ולקבל סיוע בכל שתבקשו … אז צלצלו למשרד, שלחו אי-מייל או מלאו את טופס הפרטים ונחזור אליכם במהרה.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות